Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
KADINLARIN DİLİPAK İÇİN SUÇ DUYURUSU
PKK KERKÜK'E YERLEŞİYOR
FRANSIZ AJAN MİSRATA'YA GİTTİ
FOTOĞRAFÇISI DA CASUS ÇIKTI
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NASIL BİR ŞEREF YOKSUNUSUN?

NASIL BİR ŞEREF YOKSUNUSUN?
2020-07-09 19:54:24


Bursa'da her dönemin adamı olmaya çalışırken, Nedim şener tarafından şerefi ve adamlığı tartışma konusu yapılan İyi Partili seviyesiz, saldırgan, had bilmez bir varlık yeniden mahkemeye çağrıldı.Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında hakarete varan sözlere imza atan İYİ Partili Levent Özeren'e sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tepki gösterdi. Hürriyet Gazetesi yazarı Nedim Şener de Twitter hesabından Özeren'e tepki gösterdi ve "Sen nasıl bir şeref yoksunusun? Başkalarının ailesiyle, namus ve şerefiyle böyle rahatça oynuyorsun. Sana #AhlaksızLeventÖzeren sözü hafif kalır. Al sana yeni bir dava konusu, sen ahlaksız şerefsiz bir darbe şakşakçısısın. Şimdi bunları da ‘alkollüydüm’ savunursun" yazdı.
Twitter hesabından, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında çirkin sözler sarf eden İYİ Partili Özeren gelen tepkilerin ardından paylaşımını sildi. 

İYİ Partili Levent Özeren’in çirkin sözlerine tepki yağıyor

 

 Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım hakkında, “Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler.” sözlerini sarf eden İYİ Partili Özeren, söz konusu paylaşımını sildikten sonra herhangi bir pişmanlık yaşamadığını, yaptığı yeni bir paylaşımla gösterdi.Bu kez kendisini eleştirenleri hedef alan Özeren, kendisine yönelik bir algı ve linç operasyonu başlatıldığını öne sürdü. 
TEPKİLER ÇIĞ GİBİÖte yandan, sosyal medya kullanıcıları, İYİ Partili Özveren’in Semiha Yıldırım hakkındaki çirkin paylaşımına yönelik tepkilerini dile getirdi.#AhlaksızsınLeventÖzveren etiketi kısa sürede 'TT' olurken, Hürriyet Gazetesi Yazarı Nedim Şener de tepkilerini şu sözlerle dile getirdi:Nedim Şener: Darbe şakçakçısı İP’li @lvntozrn, 15 Temmuz gecesi attığı darbe desteği twitlerini hatırlatıp, ‘darbeci yalaması’ dediğim için mahkemeye verdi, iddianame çıktı. Şimdi ‘şerefsiz bir darbe şakşakçısı’ olduğunu yüzüne söylemek için sevinçle gün sayıyorumNedim Şener: Sen nasıl bir şeref yoksunusun @lvntozrn başkalarının ailesiyle, namus ve şerefiyle böyle rahatça oynuyorsun. Sana #AhlaksızLeventÖzeren sözü hafif kalır. Al sana yeni bir dava konusu, sen ahlaksız şerefsiz bir darbe şakşakçısısın.

Şimdi bunları da ‘alkollüydüm’ savunursunNedim Şener: Silsen de silinmiyor #AhlaksızLeventÖzeren boşuna uğraşma, o çirkin sözlerin unutulmuyor, merak etme unutulmayacak. 

Bu haber toplam 220 defa okundu


YAZARLAR

Ger?? Duymayan Kalmas? Kalemiyet.Com