Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
CEZAYİR'E KARŞI FRANSIZ KÜSTAHLIĞI
DÜNYA UYGUR TÜRKLERİNİN FERYADINI DUYMALI
ERDOĞAN İLE PUTİN'İN SOÇİ ZİRVESİ
AŞIYA KARŞI OLANLARIN MİTİNGİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KILIÇDAROĞLUNU ANITKABİR'E ŞİKAYET ETTİLER

KILIÇDAROĞLUNU ANITKABİR'E ŞİKAYET ETTİLER
2019-02-18 09:56:16


  M.S. 2019'da Türkiye'de, kentli, iyi eğitimli, geçim sıkıntısı yaşamamış, çağdaş bir grup CHP'li kendi genel başkanlarını gidip Anıtkabir'e şikayet ettiler. Haber şaşkınlığa yol açtı. Ama şikayetlerine nasıl bir karşılık aldıkları ise henüz öğrenilemedi.M.S. 2019'da Türkiye'de, kentli, iyi eğitimli, çağdaş bir grup CHP'li kendi genel başkanları Kılıçdaroğlu'nu gidip Anıtkabir'e şikayet ettiler. Haber şaşkınlığa yol açtı. Ancak şikayetleri için Anıtkabir'den nasıl bir karşılık aldıkları henüz öğrenilemedi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, akrabaları son 4 yılda jet hızıyla zenginleşen Ali Kılıç’ı yeniden Maltepe Belediye Başkan adayı göstermesine isyan edip İstanbul’dan yürüyüşe geçen CHP’liler, 10 gün sonra Ankara’ya vardı.
Fatih Özer 


Temiz toplum temiz siyaset” sloganıyla yürüyen CHP’li gruba, Ankara İl Başkanlığı önünde yüzlerce partili de dahil oldu. Çoğu kırmızı yelek giyen CHP’liler, “Hak hukuk adalet” sloganları eşliğinde Anıtkabir’e yürüdü.ALİ KILIÇ TEPKİSİ SÜRÜYORAtatürk’ün mozalesine çiçek koyan partililer Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Teşkilatların itirazına rağmen Parti Meclisi’nde oylamaya sunmadan aday belirleyen Kılıçdaroğlu yönetimini şikayet eden CHP’liler, genel merkeze “Kendi ve akrabalarının mal varlığındaki artışı açıklayamayan Ali Kılıç ve ekibini adaylıktan çekin” çağrısında bulundu. Grubun ikinci durağı ise CHP Genel Merkezi oldu.BİR DİNLEYEN ÇIKMADI
  • CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu yaptığı açıklamada, Maltepe halkının kabul etmediği bir karara karşı çıkmak için yürüdüklerini vurguladı. “Aday belirleme sürecinde görüşlerimiz alınmadığı için yollara düştük” diyen Otlu, kendilerini tek bir parti yöneticisinin dahi dinlememesini eleştirdi. Otlu ve beraberindekiler, daha sonra yanlarında getirdikleri metni CHP Genel Merkezi’nin duvarına bırakarak parti önünden ayrıldı.


Bu haber toplam 735 defa okundu

YAZARLAR

Ger?? Duymayan Kalmas? Kalemiyet.Com